Кульково-гвинтові передачі

ПОВЕРНУТИСЯ В МАГАЗИН

Кульково-гвинтові пари (кулькові гвинти, реверсивні кулькові гвинти) складаються з ходового гвинта і гайки з інтегрованими кульками, а також поворотного механізму, зворотніх труб або заглушок. КГП - це найбільш популярний тип гвинтів, що використовуються в промисловості і точному машинобудуванні. Їх основна функція-перетворення обертальних рухів в лінійні і навпаки. Кулькові гвинти мають високу точність і реверсивність при високому ККД. Компанія HIWIN пропонує широкий вибір КГП, а також виготовляє гвинти на замовлення.

Володіючи високою точністю, КГП забезпечують найбільш плавне і точне переміщення. До переваг кульково-гвинтових пар HIWIN відносяться міцність, безшумне переміщення, а також довгий термін служби. Катані КГП також забезпечують плавний хід і мають високу зносостійкість, але не застосовуються в точному машинобудуванні, що компенсується нижчою ціною. У виробництві КГП, в розробці яких беруть участь кваліфіковані фахівці, HIWIN використовує сучасне обладнання, системи контролю якості і збірки, а також якісні матеріали, щоб задовольнити будь-які вимоги клієнта.

На складі в наявності є кулькові гайки і кулькові гвинти починаючи від R16 і закінчуючи R50. З приводу наявності необхідного Вам товару і отримання каталогу або прайс-листа звертайтеся до менеджера по продукції HIWIN.

Є можливість замовити КГП з будь-яким типом гайки, кроком різьби, преднатягом і точністю. Виробник виготовить замовлену Вами продукцію і запропонує найкращі варіанти.

ПОВЕРНУТИСЯ В МАГАЗИН

ТОВ «Апласт» Конструкційні пластмаси власного виробництва. Оптова та роздрібна торгівля. Гарантія. Доставка.

Зв'язатися з нами
вул. Воєнна 20 г. Харків 61001 Україна (метро захисників України, колишня Площа Повстання)