PEHD 300

Молекулярна маса 300.000. Даний поліетилен подібний до PE500 з більш високою жорсткістю і більш низькою стійкістю щодо постійних ударів. Застосування цього поліетилену подібно використанню PE500, як правило, частіше використовується коли потрібно трохи більш жорсткий матеріал.

Властивості

Використання в хімії: висока стійкість до хімічної дії, типова для поліолефінів. Хороша ударостійкість навіть при низьких температурах. Гарний опір стирання. Низький коефіцієнт тертя. Низька питома маса. Легка обробка матеріалу.

НЕДОЛІКИ

У порівнянні з іншими конструкційними пластмасами, даний матеріал має низькі термічні і механічні властивості: напруження при розтягуванні, міцність при згинанні і на стиск і т.д. У порівнянні з високою молекулярною масою, даний матеріал більш жорсткий і тому менш міцний при постійному ударному навантаженні.

ЗАСТОСУВАННЯ

Використання в контакті з харчовими продуктами: фізіологічно інертний, даний продукт схвалений для використання при контакті з харчовими продуктами найбільш впливовими організаціями з контролю якості та стандартів. Завдяки цій властивості, даний матеріал широко використовується для комплектуючих в обладнанні для харчової промисловості, насосів для рідких харчових продуктів і т.д.

Використання в хімії: завдяки високій стійкості до дії кислот і лугів, даний матеріал використовується для комплектуючих в хімічній промисловості.

Використання в електротехніці: дуже хороші діелектричні властивості, стійкість до атмосферних впливів.

Використання в механіці: низький коефіцієнт тертя і не гігроскопічність роблять цей матеріал придатним для використання для підшипників або механічних деталей з низькими навантаженнями, навіть при роботі у воді

ПОВЕРНУТИСЯ В МАГАЗИН

ТОВ «Апласт» Конструкційні пластмаси власного виробництва. Оптова та роздрібна торгівля. Гарантія. Доставка.

Зв'язатися з нами
вул. Воєнна 20 г. Харків 61001 Україна (метро захисників України, колишня Площа Повстання)